ЗДО "Ключик"
До кожної дитини ключ знайти, у праці - результат хороший мати,
упевнено і творчо до мети іти, з любов’ю серце дітям віддавати!

Звіт про діяльність Великоключівського ЗДО «Ключик» за 2020-2021 навчальний рік

  1. Загальні відомості про ЗДО «Ключик»

Великоключівський  заклад дошкільної освіти (дитячий садок ) «Ключик»  знаходиться за адресою: с. Великий Ключів, вул. Коновальця, буд. 3.

За проектною потужністю заклад розрахований на 2 групи, 46 дітей. Станом на 01.09.2021р у закладі перебуває 46 дітей.

  У 2020/2021 навчальному році   ЗДО  відвідувало 46 дітей, працюють 2 групи:

- діти молодшої групи  (від 3-4р) – 24;

- діти середньої групи  (від 4-5р) -22;

Комплектування груп дошкільного закладу дітьми здійснюється відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305, Статуту ЗДО, на підставі заяв батьків, медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти, довідки сімейного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження дитини.

 Заклад дошкільної освіти «Ключик» здійснює свою діяльність відповідно до нормативних документів та законодавчих актів України: Конституція України, «Закон України про освіту», «Закон України про дошкільну  освіту», Закон України «Про охорону праці», Закон України «Про цивільну оборону», Положенням про дошкільний навчальний заклад,  та іншими нормативно-правовими  актами.

 Заклад працює у п’ятиденному робочому режимі з 8.30 до 17.30.

Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

 

Основними завданнями ЗДО є:

- охорона життя та зміцнення здоров'я дітей;
- забезпечення інтелектуального, особистісного та фізичного розвитку дитини;
- здійснення необхідної корекції відхилень в розвитку дитини;

- залучення дітей до загальнолюдських цінностей
- взаємодія з сім'єю у вихованні дітей для забезпечення повноцінного розвитку дитини;
- розвиток творчих та розумових здібностей дитини;
 

Реалізація виховного впливу відбувається на всіх етапах спільної діяльності, яка організується та обсновується на принципах діяльного підходу.

Завдяки психологічному комфорту та теплому мікроклімату, створеному працівниками ЗДО, вихованці виростають компетентними в усіх сферах життєдіяльності, здоровими та бадьорими, готовими до подальшого життя.

Діти - наше багатство, наша радість та інвестиція в майбутнє. Дитячий садочок - це перше місце в житті дитини, де вона перебуватиме без мами і тата достатньо довгий проміжок часу.

 

  1. Кадрове забезпечення закладу

В навчальному закладі «Ключик» працює  15 працівників, педагогічний склад становить – 6 осіб, 9 – технічний персонал.

Заклад не повністю укомплектований  педагогічними кадрами вакансія практичний психолог 0,5 ставки, та обслуговуючий – сестра медична старша 0,5.ставки.

  1. Методична робота

Адміністрацією та педагогічним колективом ЗДО «Ключик» проводилась активна робота в напрямку пропаганди дошкільної освіти: 

Створення умов та вжиті заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес.

Планування роботи в закладі здійснюється відповідно до Інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України «Проєктуванням роботи в дошкільних навчальних закладах». Саме річним проєктом регламентувалася організація методичної роботи закладу дошкільної освіти, заходи щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес, згідно з концептуальними засадами Базового компоненту дошкільної освіти (нової редакції). Для забезпечення системного підходу до реалізації завдань дошкільної освіти заклад поповнюється наочно-дидактичними посібниками, науковою, навчально-методичною літературою, дидактичним матеріалом. Вихователі користуються сучасними науковими розробками, авторськими методиками, розробками занять, свят, розваг, матеріалами з досвіду роботи кращих педагогів, періодичними педагогічними виданнями - «Дошкільне виховання», «Джміль», «Палітра педагога», а також відвідують різні онлайн – семінари.

Педагогам закладу надана можливість впроваджувати різні форми підвищення фахової майстерності: самоосвіта, взаємовідвідування методичних заходів, колективні перегляди, вивчення кращого досвіду вихователів нашого ЗДО. Проходження курсів підвищення кваліфікації.

Організація харчування дітей та соціальний захист

Повноцінне та якісне харчування є невід’ємною складовою зміцнення здоров’я дітей. Організація харчування ведеться відповідно до Закон України «Про дошкільну  освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305, постановою КМУ від 26.08.2002 №1234 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», Порядком організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженим наказом МОЗ України від 01.06.2005 №242/329, Інструкцією з організації харчування дітей, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.2006 року № 298/227.

Оснащення матеріально-технічної бази з організації харчування забезпечує оптимальні умови для прийому, зберігання, обробки і приготування продуктів харчування.

В закладі складені примірні двотижневі меню на літньо – осінній та зимово - весняний періоди, які затверджені та узгоджені з начальником Коломийського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Середня вартість харчування дітей у закладі дошкільної освіти у 2020-2021н.р встановлено 30грн (дошкільні групи). Плата батьків становить 60% від вартості харчування на день.

Меню вивішується щодня увечері, щоб батьки могли напередодні ознайомитися з ним.

Соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я дітей та працівників.

Працівники ЗДО двічі на рік проходять медичний огляд.

Працівники, які знаходяться в декретній відпустці, отримують із Фонду соціального страхування одноразову допомогу при народженні дитини і оплачувану відпустку для догляду за дитиною до 3-х років.

Всі працівники, які хворіють, отримують згідно листків непрацездатності допомогу по тимчасовій втраті працездатності.

Всі працівники мають щорічну відпустку з виплатою оздоровчих .

Підсумок

Підводячи підсумки, можна твердити, що запланована робота з дітьми проводилась регулярно, з певними цілями та урахуванням вікових можливостей.

Вихователі, діти та батьки це єдине ціле - яке спільними зусиллями йдуть до однієї спільної мети,  якісного виховання майбутнього покоління.

 

 

 

Директор ЗДО «Ключик»                                                                     М.Нагорняк

 

 

Логін: *

Пароль: *